Aktuálně

Poláci se porvali na ubytovně, jeden druhého pořezal

Záchranáři do nemocnice transportovali dva zraněné muže

sobota 12. ledna 17:41 , aktualizace 17:55

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     V noci na dnešek se v Hálkově ulici v Tachově porvali dva cizinci, na místě zasahovali policisté i záchranáři. "Porvali se ve zdejší ubytovně, původně to byl rodinný domek, pak z něj ale udělali ubytovnu a podle toho to tu teď vypadá. Policisté sem jezdí často. Včera to bylo po jedenácté večer, napřed řev, rány a pak se to stalo. Byli to Poláci a krev byla po celé chodbě," uvedla nám svědkyně.
     "Mělo dojít k vzájemnému napadení dvou cizinců, narozených v roce 1987 a 1982. Podle prvotních informací začal mladší z mužů bít pěstmi do obličeje staršího a způsobit mu tak dosud neupřesněné zranění obličeje. Starší muž se měl bránit za použití nože a měl způsobit mladšímu muži řezná poranění na rukách. Věc šetříme jako ublížení na zdraví," uvedla nám mluvčí policie s tím, že staršímu muži policisté naměřili 1,97 a mladšímu 2,43 promile alkoholu v krvi.
     Záchranná služba potvrdila, že na místě zasahovala také a z místa transportovali dva muže do nemocnice do Stodu. 

     Shodou okolností k této rvačce došlo pouhých devět hodin poté, co jsme vydali článek Strach z načasovaného problému, v kterém upozorňujeme na rizika plynoucí z ubytoven a mimo jiné v něm uvádíme: "Podstatně reálnější hrozbou jsou legální či nelegální ubytovny pro zahraniční agenturní zaměstnance, kterých je, zvláště v průmyslových městech jako je Plzeň nebo Tachov..."

Strach z načasovaného problému

Strach z načasovaného problému

11. 01. 2019, 13:20, aktualizace 12. 01. 2019, 18:09

Přijedou do Plzně jako poradci policisté z jiných zemí?

Foto ilustrační (jiné napadení)

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.