Aneta A. byla nalezena

Policie děkuje za pomoc a sdílení pátrání

1. prosince 2022 08:57 , aktualizace 08:57

Partner článku – Klimahome

     Od úterka informujeme o probíhajícím pátrání po dvanáctileté Anetě A., která odešla ze základní školy a nepodala o sobě žádnou zprávu.
     Tuto pátrací relaci jen z našich stránek sdílelo více než deset tisíc čtenářů a my máme nyní pro všechny velmi dobrou zprávu.

     Aneta byla v noci na dnešek nalezena a již je v pořádku doma. "Díky výborné práci úněšovských policistů ve spolupráci s ostatními kolegy byla dívka vypátrána včerejšího dne ve večerních hodinách v Praze a v pořádku byla předána rodičům. Děkujeme médiím a veřejnosti za sdílení a pomoc při pátrání," uvedla k případu tisková mluvčí policie.

Původní článek:

     Policií ČR bylo vyhlášeno celostátní pátrání po teprve dvanáctileté dívce, která v úterý dopoledne odešla ze základní školy ve Všerubech v severním Plzeňsku a do současné doby se nevrátila domů ani o sobě nepodala žádnou zprávu.

Aneta A.

Datum narození ......
Pátrání vyhlášeno 29.11.2022
Bydliště - okres Plzeň - sever
Státní příslušnost Česká republika

     Aneta A. je vysoká 168 až 170 centimetrů, hubené postavy a zdánlivého stáří 12 až 14 let. Má šedomodré oči a plavé vlasy.
     Při odchodu ze školy na sobě měla mít černé riflové kalhoty, černou zimní peřovou bundu a boty značky Nike. S sebou měla látkový batoh vínové barvy s černým zipem.

     Policie žádá občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o  pohybu či výskytu pohřešované dívky, aby neprodleně podali zprávu Policii ČR na telefon číslo 158 nebo  osobně na policejní služebnu.

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.