Foto Video

Nové video - poznáte muže?

Pachatel se na poškození auta Davida Limberského dopředu připravoval

7. srpna 2018 15:40 , aktualizace 16:26

Pátrání Vandalství

Partner článku – Delta Plzeň


     Nedávno jsme informovali o případu, kdy v pondělí 23. července krátce po čtvrté hodině odpoledne v Plzni na křižovatce ulic Perlová a Veleslavínova došlo ze strany dosud neznámého pachatele k poškození automobilu.

     Nyní se nám podařilo získat originální záznam, který je nejen kvalitnější, ale také prokazuje, že pachatel si čin promyslel a připravil se na něj.

     Pachateli s igelitkou zřejmě vadilo luxusní auto patřící známému fotbalistovi z Plzně, Davidu Limberskému, či prostě jen záviděl a tak se pořádně pomstil.
     Z kamerového záznamu je jasně zřejmé, že mužův čin nebyl zcela impulzivní. Muž si totiž nejprve důkladně prošel okolí a nahlížel do restaurací i obchodů, zda majitel není poblíž. Až po této kontrole s již připraveným nezjištěným předmětem v ruce prošel kolem vozu a na jeho pravém boku způsobil vlnovitý vryp o délce 260 cm, čímž poškozenému majiteli způsobil hmotnou škodu. Dle odborníka může být škoda mezi sto až sto padesáti tisíci korun.

     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné kamerový záznam, na kterém je zachycen muž, po jehož totožnosti policisté pátrají.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachyceného na přiloženém videu, aby se osobně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto a video: PČR

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.