Foto

Policisté v Daikinu zadrželi dva Ukrajince s falešnými doklady

Další cizinci byli v Plzni zadrženi s padělanými doklady cizího státu

15. února 2018 14:27 , aktualizace 15:41

Cizinci

Partner článku – Mraknet

     Dnes dopoledne v továrně na klimatizace Daikin na Borských polích v Plzni při jedné z pravidelných kontrol byly úředníky státní správy zjištěny podezřele vypadající doklady u dvou zde zaměstnaných cizinců.
     Úředníci se obrátili na policii a na místo tak vyrazila hlídka Cizinecké policie. Jak se na místě ukázalo, doklady byly opravdu padělané. Podle našich informací se těmito padělanými Litevskými doklady prokazovali dva Ukrajinci.
     "Za pomoci technických prostředků pojali policisté důvodné podezření, že se jedná o padělané doklady. Oba cizinci byli zajištěni, když se nakonec prokázali svými pravými doklady, bylo zjištěno, že na území naší republiky pobývají neoprávněně a dokonce, že nemají ani platné pracovní povolení," popsala nám tisková mluvčí policie a pokračovala: "Ve věci je vedeno správní vedení o vyhoštění a současně i trestné řízení pro podezření ze spáchání trestného činu padělání a pozměnění veřejné listiny."

Fotografie ilustrační z minulé razie v Daikinu.

Cizinecká policie provedla razii na Borských polích

Cizinecká policie provedla razii na Borských polích

21. 11. 2017, 14:06, aktualizace 21. 11. 2017, 16:27

Zadrženo bylo více osob a sedm z nich mělo falešné doklady


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.