Policisté varují ženy v Plzni

Neznámý mladý pachatel strhává ženám kabelky či přeřezává jejich popruhy

18. ledna 2021 15:08 , aktualizace úterý 19. ledna 12:38

Krádež

Partner článku – Alfa Tactical

Aktualizace 19.1.

Zahnal jste lupiče a vrátil ženě kabelku?

Zahnal jste lupiče a vrátil ženě kabelku?

19. 01. 2021, 11:38, aktualizace 19. 01. 2021, 13:05

Pomozte policistům najít skromného hrdinu z Doubravky, jeho svědectví může pomoci dopadnout nebezpečného pachatele

Původní článek

     Policisté varují ženy v Plzni. V posledních dnech začal zatím neznámý pachatel okrádat ženy a způsob provedení útoku byl ve všech případech téměř stejný. Štíhlý mladík vysoký asi 180 centimetrů k vytipované ženě přijde zezadu a buď jí strhne kabelku z ramene nebo jí zatím neustanoveným velmi ostrým předmětem přeřízne popruh, tašku vytrhne a z místa velmi rychle uteče. Ve všech případech byl pachatel maskovaný utaženou kapucou a nasazenou rouškou.
      Policisté zatím evidují čtyři útoky, první byl ve čtvrtek, v sobotu proběhly dva a poslední se udál dnes ráno. Ke všem případům došlo na území městské části Doubravka, ale samozřejmě není vyloučeno, že se pachatel přesune i do jiné čtvrti.

     Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež na osobě a žádají případné svědky události, další napadené ženy, či kohokoli, kdo by měl k uvedenému případu jakékoli informace, aby se osobně přihlásili na obvodní oddělení Plzeň 4 nebo zavolali na linku 158.

Foto ilustračníAlfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.