Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Série mimořádně brutálních přepadení žen v Plzni

Svou poslední oběť pachatel zbil, odvlekl do křoví, kde ji částečně svlékl, okradl, pořezal a vyhrožoval znásilněním

Autor: Jana Holá úterý 14. května 11:20 , aktualizace 20:29

Sexuální deviant Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     V sobotu odpoledne kolem třetí hodiny došlo v Plzni v křovinatém prostoru mezi Lidickou a Alejí Svobody nedaleko Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín k mimořádně brutálnímu přepadení ženy. Pachatel svou oběť nejprve zbil, pak ji odvlekl do křoví, kde ji částečně svlékl, okradl a vyhrožoval jí i znásilněním. Když se žena pokoušela bránit, útočník vytáhl veliký nůž, ženu nejprve pořezal na ruce, pak jí nůž přiložil ke krku a ve svém řádění dál pokračoval.

     Dalšímu pokračování zvěrstva naštěstí zabránil náhodný svědek, který nedaleko venčil psa. Útočníka vyplašil a ten z místa utekl. 

     Na místo okamžitě po nahlášení tohoto mimořádně odporného činu vyjelo několik hlídek a policisté zfetovaného pachatele narozeného v roce 1985 zadrželi. Podle našich informací byl útočníkem Michal H. z Plzně a žen v poslední době přepadl dokonce několik.
     "Mohu potvrdit, že policistům se podařilo devětatřicetiletého muže zadržet krátce po spáchání posledního přepadení. Při útěku před policisty muž odhodil na zem nůž, kterým měl ženám vyhrožovat. Ten policisté ještě týž den ve spolupráci se strážníky městské policie nalezli a zajistili," uvedla nám mluvčí policie.

      Vzhledem k tomu, že nás policie požádala o odklad vydání článku, neboť kriminalisté potřebovali klid na rozkrývání další trestné činnosti tohoto zvláště nebezpečného pachatele a veřejnosti již nehrozilo nebezpečí, neboť Michal H. byl pod zámkem v policejní cele, o případu informujeme až dnes.

     "Kriminalisté zahájili trestní stíhání devětatřicetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání pokračujícího zvlášť závažného zločinu loupeže. Podle dosud zjištěných skutečností přepadl obviněný muž během čtrnácti dnů na různých místech Plzně čtyři ženy, kterým vyhrožoval fyzickou újmou na zdraví.
     Obviněný vždy přistoupil zezadu k poškozeným a chytil je kolem krku do takzvané kravaty. Po ženách požadoval peníze nebo nějaké cennosti. Ve dvou případech dokonce ženám vyhrožoval napadením nožem o délce čepele deset centimetrů. Naštěstí žádná z přepadených žen neutrpěla vážné poranění," uvedla nám dnes mluvčí policie s tím, že policejní komisařka podala státnímu zástupci podnět k návrhu vzetí obviněného do vazby, který soudce akceptoval. V případě prokázání viny hrozí muži trest až deset let odnětí svobody.

Foto: PČR

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.