Foto Video

Posilněn třemi promile se popral s tramvají

Opilce na místě ošetřovali policisté

Autor: Jana Holá 10. srpna 2018 20:59

Alkohol Doprava Městská policie Záchytka Zadržení pachatele


     S tramvají se opilec rozhodl poprat dnes po sedmé hodině večer na zastávce Sady Pětatřicátníků v Plzni, ve směru na Bory.
     Z neznámého důvodu udeřil pěstí do skleněné výplně dveří tramvaje číslo 4, kterou rozbil a o sklo si pořezal ruku. 
     Na místo v krátké době dorazili strážníci i policisté, kteří rváče nejen zajistili, ale silně krvácející zranění mu omyli a ošetřili. Muž s nimi následně putoval k lékařskému ošetření a poté byl, protože neovládal své jednání, převezen se ze své bojovné nálady vyspat na protialkoholní záchytnou stanici.
     "Pětatřicetiletý muž při dechové zkoušce na alkohol nadýchal 3,03 promile. Věc je v tuto chvíli řešena jako přestupek proti majetku," uvedla k případu tisková mluvčí policie. 

Foto: KP a PČR
Video: KP