Foto

Dívka v poutech

Nešlo o recidivistku na útěku, ale jen o vtip mladší sestřičky

středa 15. ledna 09:22 , aktualizace 09:22

Partner článku – Alfa Tactical

     Krušné chvíle si předevčírem večer prožila mladá slečna z Plzně, která s pouty na ruce přišla na čerpací stanici Shell u Rondelu. Podle jejího vyprávění si údajně odpoledne doma zdřímla a když se vzbudila, zjistila, že jí mladší sestřička na zápěstí pravé ruky zacvakla kovová pouta. Legrace ovšem skončila, když děvčata zjistila, že k poutům nemají klíček.
     Dívka zkoušela všechno možné, bohužel ale neúspěšně a tak se vydala sehnat pomoc. Protože se jednalo o pouta nikoli policejní, ale civilně prodávaná, nemohli dívce pomoci policisté, jejich klíček totiž do zámku nepasoval. Nepomohla ani návštěva zámečnictví nebo obchodu s erotickými pomůckami, kam dívka velmi mazaně vyrazila. Klíčky ke zde prodávaným poutům však také nepasovaly. 
     Pomohla tedy až pilka na železo, zachránci odřízli jeden z nýtů a poté rozpáčili mechanismus pout natolik, že se západka uvolnila.
     Po několika hodinách strávených v poutech osvobozená dívka svým zachráncům poděkovala a s úsměvnou historkou k vyprávění odešla domů. 


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.