Foto

Poznáte mladé muže na fotografii?

Policie pátrá po totožnosti dvou mladíků z OC Plaza

pondělí 23. ledna 17:25 , aktualizace 18:13

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu zatajení nálezu, ke kterému došlo v neděli 4. prosince 2022 v prostoru České spořitelny v obchodním centru Plaza v Radčické ulici v Plzni.
     "Poškozená žena vybrala z bankomatu finanční hotovost 10 tisíc korun, ale peníze jí při odchodu vypadly z kapsy a neznámý pachatel si je poté neoprávněně přisvojil," popsala nám událost tisková mluvčí policie.

     V souvislosti s objasňováním tohoto případu policisté hledají dva mladé muže, kteří jsou zachyceni na snímcích z kamerového záznamu. 

     Muži se mohou sami přihlásit na lince 158 nebo obvodním oddělení Plzeň střed, stejně tak veřejnost, pokud by někdo muže poznal a zná jejich totožnost, může své informace sdělit policistům přímo na obvodním oddělení policie Plzeň 2 nebo policistům na tísňové lince 158.

Foto PČR

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.