Foto

Poznáte nákladní vůz na fotografiích?

Policie pátrá po stavební buňce ukradené v Plzni na Vinicích

18. února 2021 11:29 , aktualizace 12:48

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Již od ledna pátrají policisté po v Plzni ukradené stavební buňce, nyní se jim v rámci objasňování tohoto případu podařilo získat fotografie podezřelého vozu, který z místa stavební buňku odvezl a obracejí se proto na veřejnost s prosbou o pomoc.

     V pondělí 25. ledna mezi šestou a sedmou hodinou ráno došlo ke krádeži na staveništi mezi Karlovarskou třídou a ulicí Pod Vinicemi, když zatím neznámý pachatel vnikl na oplocené staveniště, ze kterého odcizil stavební buňku modré barvy a tím způsobil společnosti škodu několik desítek tisíc. 

     Policisté z obvodního oddělení Plzeň Vinice zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež a žádají o spolupráci všechny občany, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci k odcizené stavební buňce nebo vozidlu na fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.