Foto Video

Zloději z Veleslavínovy ulice dopadeni!

V rekordně krátkém čase se Vám podařilo ztotožnit oba muže. Policisté vám děkují!

11. září 2020 10:37 , aktualizace 18:45

Partner článku – Mraknet

Aktualizujeme

     Policisté vám děkují! V rekordně krátkém čase se našim čtenářům podařilo ztotožnit oba muže. První poznatky přišly již deset minut po vydání článku.

Původní článek

     Navštěvujete na Plzeňsku rádi venkovní kulturní akce a milujete dobrou kávu? Pokud na obě otázky odpovídáte ano, pak zajisté znáte Pappa Coffee. Otec se synem v Plzni provozují kavárnu a k ní si také pořídili pojízdný stánek, perfektně si ho vybavili a již několik let jezdí po akcích na Plzeňsku.
     První ranou do vazu pro tuto kavárnu byla opatření proti koronaviru, která postihla všechny obdobné podniky, ale kluci zatnuli zuby a jeli dál.
     Bohužel ale následovala druhá rána a jejich pojízdný stánek zaparkovaný v areálu garáží ve Veleslavínově ulici si vyhlédli dva zloději. Ze stánku ukradli profesionální kávovar značky Fracino i s mlýnkem a záložní baterií v hodnotě přes sto tisíc korun a další škodu při krádeži způsobili na stánku samotném, když poničili a přestříhali kabeláž.
     Zloději měli vše velmi dobře naplánované, v neděli 6. září si vozíku všimli, v pondělí si ho pořádně obhlédli, o den později kávovar ze stánku ukradli a uschovali v zákoutích garáží. Zároveň se jim z jednoho ze zaparkovaných vozů podařilo ukrást dálkový ovladač vjezdu garáží, za jehož pomoci následující den kávovar vyzvedli a odnesli.

     Majitelé se samozřejmě obrátili na policii, ale zároveň o pomoc prosí i Vás. Kdo tyto dva zloděje pozná? Informace o totožnosti prosím předejte přímo policii nebo naší redakci.

"Ahoj čtenáři krimi,
     když občas čtu jak čtenáři pomohli policii dopadnout zloděje, nenapadlo by mě, že tak skončím taky. Takže i já Vás tedy prosím o sdílení článku, ať se dostane k co nejvíce lidem, třeba je někdo poznáte.
                                             Přeji všem krásné dny a co nejméně podobných zážitků!
                                                                                          Zdeněk a Adam"


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.