Právní poradna

Máte konkrétní dotaz na právní problém nebo se chcete nezávazně zeptat na právní službu? Nechte si poradit a nastínit řešení v právní poradně Krimi Plzeň – rychle, efektivně a bez závazků. Na Vaše dotazy odpovídají zkušení právníci AK CINK a partneři.

30. července 2018 16:10

Právo

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Protože stále více našich čtenářů se na nás obrací s dotazy a s žádostmi o pomoc, které se týkají právních záležitostí, zprovoznili jsme ve spolupráci s naším partnerem, Advokátní kanceláří CINK a partneři, právní poradnu.

Jak poradna funguje?

     Prostřednictvím formuláře na stránkách Krimi Plzeň zašlete dotaz či požadavek na právní službu a ten bude automatickým systémem předán našemu partnerovi, kterým je Advokátní kancelář CINK a partneři.
     Ta Váš dotaz bezplatně zodpoví nebo nezávazně zašle informace o možnosti řešení vašeho problému včetně případné cenové kalkulace (tedy kolik byste za tuto právní službu zaplatili v advokátní kanceláři).
     Za zaslání dotazu a jeho zodpovězení prostřednictvím e-mailu či hovoru advokáta na Vámi uvedený telefon nic neplatíte, tato služba je zdarma. Případné další právní rady (osobní schůzka v advokátní kanceláři, zastupování u soudu apod. jsou, pokud o tyto služby budete mít zájem, účtovány dle Vaší dohody s advokátní kanceláří).

Příklady často kladených dotazů a požadavků – dotazy mohou vypadat například takto:

  • Potřebuji napsat kupní či darovací smlouvu na prodej nemovitosti…
  • Potřebuji podat návrh na rozvod…
  • Co musím udělat pro zvýšení výživného a kolik je obvyklé výživné pro pětileté dítě?
  • Mám nárok na odstupné při výpovědi z práce?
  • Potřebuji zkontrolovat smlouvu připravenou realitní kanceláří či obchodním partnerem...

Jaké informace jsou advokátní kanceláři předávány?

     Advokátní kanceláři jsou naším automatickým systémem předávány údaje obsažené ve Vámi vyplněném formuláři, tedy jméno tazatele, telefon, e-mail a text vlastního dotazu, aniž bychom do nich nahlíželi (poskytnutí nekompletních či smyšlených údajů je důvodem k vyřazení Vašeho dotazu). 
     Účelem poskytnutí těchto informací je zodpovězení Vašeho dotazu či informace o možnostech jeho řešení prostřednictvím advokátní kanceláře. 
     Krimi-Plzeň tyto informace neuchovává ani nijak nezpracovává; ke zpracování dochází až na straně advokátní kanceláře, která tyto informace zpracovává za účelem zodpovězení dotazu. Údaje obsažené v dotazu a odpovědi jsou na straně advokátní kanceláře archivovány po dobu 5 let za účelem uchování informace o poskytnutí právní služby dle platných právních předpisů. 
     Zasláním dotazu prostřednictvím formuláře na Krimi-Plzeň udělujete advokátní kanceláři souhlas s tím, aby Vás kontaktovala na Vámi uvedeném telefonu či e-mailu s odpovědí na Váš dotaz či s nabídkou poskytnutí právních služeb. 
     Na zodpovězení dotazu není právní nárok. Informace o zásadách ochrany osobních údajů jsou uvedeny na internetových stránkách advokátní kanceláře (viz GDPR – poučení o zpracování osobních údajů).

Kdo může poradnu využít?

     Poradna je k dispozici pro všechny čtenáře Krimi-Plzeň.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.