Foto

Při krádeži kol poškodil drahý vůz

Pomozte prosím vypátrat pachatele krádeže na Slovanech

pondělí 21. června 15:28 , aktualizace 15:28

Krádež Pátrání Vandalství

Partner článku – Delta Plzeň

Dobrý den,
     rádi bychom čtenáře poprosili o pomoc při pátrání po zloději či zlodějích, kteří nám v pátek 18. června mezi 1:30 a 3:30 ráno odmontovali a odcizili ze zaparkovaného vozu originální sadu kol Mercedes Benz AMG. Jedná se o 18" disky 8,5J ET48 katalogové číslo A 2124013602 s pneumatikami o rozměru 235/40 R18. Ke krádeži došlo v Plzni na Slovanech na křižovatce ulic Kyjevská a Částkova a zloději při ní bohužel poškodili prahy vozidla a nejspíše i brzdové ústrojí.
     Věc jsme samozřejmě ohlásili na policii a policisté při prověřování okolí našli za rohem vypáčenou Fabii, ze které někdo ukradl hever, použitý při krádeži z našeho auta. Podle toho, co se nám podařilo zjistit, není to poprvé, kdy v okolí někdo ke krádeži použil hever ukradený z nedaleko stojící Fabie.
      Krom policie, která se případem již zabývá, bychom chtěli požádat o pomoc čtenáře Krimi - Plzeň. Pokud někdo v době krádeže v okolí viděl něco podezřelého, někdo mu nabízel k prodeji kola z Mercedesu nebo ví cokoli, co by pomohlo s objasněním případu a vypátráním našich kol, ať se prosím ozve na policii nebo na telefonní číslo 732593722. V případě, že Vaše informace povedou k dopadení zloděje nebo k nalezení odcizených disků, bude Vám vyplacena odměna ve výši pět tisíc korun. 

                                                                                               Za pomoc předem moc děkujeme


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.