Foto Video

Pro holčičky přijela maminka, otce čeká trestní stíhání

Nahý muž, který v centru Plzně svlékl i své malé dítě, byl těžce opilý

23. května 2020 16:44 , aktualizace pondělí 25. května 14:04

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Včera jsme informovali o naprosto neuvěřitelném případu, ke kterému došlo v pátek večer v centru Plzně. Muž se zde nejen svlékl donaha, ale nepochopitelně také zcela svlékl i svou malou dcerku a takto se producírovali ještě s dalším dítětem po Americké mezi lidmi.

     Pro Váš obrovský zájem o tento případ jsme tedy dnes zjišťovali další podrobnosti. Muž byl otcem obou holčiček a byl těžce opilý, test ukázal, že měl 2,53 promile alkoholu v krvi. Pro holčičky si tak na policejní služebnu musela přijet jejich maminka a rodinu samozřejmě začne šetřit OSPOD (orgán sociálně-právní ochrany dětí). 
     Muže čeká trestní stíhání za výtržnictví a také za ohrožení výchovy dítěte, kdy mu hrozí trest až dva roky vězení.

Včera jsme psali


     Včera odpoledne po páté hodině všechny lidi na Americké třídě velice překvapil zcela nahý muž s malou, také úplně nahou holčičkou, který se pohyboval na zastávce u Práce. Na místo okamžitě vyjeli jak strážníci městské policie, policisté, tak i hlídka SKPV Plzeň.
     Na zastávce ve směru do centra skutečně byl nahý muž a dvě malé holčičky ve věku asi dva a pět let. Muž a starší dívenka měli pouze boty a roušky na krku, starší dívka pak ještě měla v ruce zmrzlinu a mladší dítě bylo částečně oblečené. 
     Muž se strážníky moc nespolupracoval a podle svědků na ně měl řvát, že podle zákona mají mít roušky, což dodrželi a do toho, co mají na sobě, strážníkům ani policistům nic není. 
     "Vyjeli jsme na Americkou třídu prověřit oznámení o nahém muži s nahými dětmi. Na místě jsme opravdu popsaného muže nalezli a celý případ si následně převzali policisté," uvedla nám tisková mluvčí strážníků. 
     Muže i obě děti, které byly evidentně ze všeho v šoku, převzali policisté a odvezli je na obvodní oddělení, na poslední fotografii již dítě do auta nese kriminalista. Mluvčí policie k případu zatím uvedla, že muži je 34 let, děti jsou jeho a policisté zahájili úkony pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví.
     Podle osob, které celému případu přihlížely, je muž provozovatel známé restaurace na Americké třídě, která mimo jiné dělá akce právě i pro děti.

Video zdroj: "TV na cestách" a čtenář

 

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…