Foto Video

Řidič dnes u OC Centrum srazil chodce, těžce ho zranil a zbaběle ujel

Řidič muži v bezvědomí svým chováním zhoršil jeho už tak vážná zranění. Pozor, záběry nejsou vhodné pro slabé povahy!

11. října 2021 19:59 , aktualizace 19:59

Nehody Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

Aktualizace 19:30: 

      Podle posledních dostupných informací je sražený muž stále ve velmi vážném stavu. Po řidiči, který od nehody zbaběle ujel, i jeho vozidle policisté stále intenzivně pátrají.
     Podle tiskové mluvčí záchranářů sražený muž utrpěl velmi vážná zranění a do nemocnice byl transportován s poruchou vědomí. Nepochopitelná manipulace s ním ze strany nezodpovědného řidiče byla vysloveně přitěžující jeho zdravotnímu stavu a mohla mu způsobit další vážná zranění. Celé vyjádření tiskové mluvčí záchranářů si můžete poslechnou ve videu: 


Původní článek: 

     Dnes po deváté hodině dopoledne došlo ve Smrkové ulici v Plzni, za obchodním domem Centrum na Doubravce, k velmi vážné dopravní nehodě, při které osobní vůz srazil chodce. Podle informací z místa zde mladý řidič velmi rychle couval ze slepé ulice a srazil muže narozeného v roce 1963 jdoucího z nákupu. Náraz byl tak silný, že chodec byl odhozen asi tři metry a na zemi zůstal ležet v bezvědomí.
     V tu chvíli řidič vozidla začal jednat naprosto nepochopitelně a celou situaci ještě zhoršil. Když totiž zastavil a vystoupil, přiběhl k bezvládnému zraněnému muži a začal ho tahat doslova jako loutku, čímž mu mimo jiné jeho vážná zranění ještě zhoršil. Poté již na místo dorazili svědci události a muž se rozhodl zmizet. Přítomným zcela nesmyslně řekl, že jede pro záchranku, naskočil do auta, odjel a už se nevrátil.
     Svědci nehody naštěstí zavolali záchrannou službu sami a se zraněným mužem vyčkali na její příjezd. Záchranáři si převzali muže, který mimo jiné utrpěl krvácivé zranění hlavy a po ošetření na místě ho transportovali na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín. Policisté mezitím podle popisu svědků zahájili pátrání po černé Škodě Octavia combi druhé generace, pravděpodobně s poškozením pátých dveří a mladém řidiči v černé bundě a bíle kšiltovce.
     Pokud jste byli svědky této nehody, poznáváte vozidlo na záznamu nebo víte, kde se vůz či řidič nachází, ozvěte se prosím Policii na linku 158 a pomozte tak dopadnout bezohledného řidiče, který zbaběle ujel od člověka v bezvědomí, jehož vážně zranil.      


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.