Těžce opilý Slovák vyrazil s autem do Plzně

Za víkend jde již o druhého značně opilého cizince zadrženého při řízení

3. července 2018 13:05 , aktualizace 13:05

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V sobotu kolem půl páté ráno si hlídka městské policie všimla řidiče automobilu, který jel po Slovanské ulici. „Podezření na požití alkoholu u strážníků vzbudilo to, že vůz při jízdě využíval vozovku v celé její šíři, a proto se rozhodli vozidlo zastavit. Pětatřicetiletý cizinec, který vůz Audi řídil, hlídce sdělil, že alkohol sice požil, ale nepamatuje si v jakém množství. Následnou dechovou zkouškou nadýchal skoro 2,5 promile alkoholu v dechu,“ uvedla mluvčí strážníků.
     Na místo byla přivolána PČR, která řidiči zakázala další jízdu a celou věc si převzala k dalším úkonům z důvodu podezření na spáchání trestného činu. 

     Nám se podařilo zjistit, že šlo o Slováka. Je alarmující, že za pouhých třicet hodin tak jde již o druhého těžce opilého cizince, který vyjel do plzeňských ulic. Shodou okolností byli oba Slováci.
     K prvnímu případu více zde:

Cizinec jel Plzní v jednu odpoledne s 2,8 promile

Cizinec jel Plzní v jednu odpoledne s 2,8 promile

01. 07. 2018, 20:42, aktualizace 01. 07. 2018, 20:47

Další těžce opilý řidič tento víkend dojezdil

Foto ilustrační


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.