Foto

Třetí den a třetí případ porušení zákazu řízení v Plzni

Další řidič se zákazem - tentokrát neřidič vozil po Plzni svého zaměstnance

pondělí 25. května 17:59 , aktualizace úterý 26. května 08:59

Městská policie

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Podezřelého vozu Volkswagen Passat si dnes odpoledne všimli strážníci na parkovišti Penny marketu v ulici Edvarda Beneše v Plzni a rozhodli muže za volantem zkontrolovat. Podezření strážníků se při lustraci mužových dokladů potvrdilo, zjistili totiž, že má muž platný zákaz řízení.
     "Je to můj koordinátor z bývalé práce. Vezl mě dnes do banky a na nákup, protože mám auto v servisu. Vídáme se často, ale vůbec jsem netušil, že nesmí řídit," popsal nám překvapený mužův spolujezdec, než se vydal na cestu domů pěšky.
     Vzhledem k tomu, že vniklo podezření na spáchání trestného činu maření výkonu úředního nařízení, strážníci na místo přivolali policisty, kteří si případ převzali. "Můžeme potvrdit, že policisté od strážníků převzali cizince narozeného v roce 1972, který měl platný zákaz řízení," uvedla mluvčí policistů.

     Jedná se tak již o třetí případ za tři dny, kdy strážníci v Plzni zajistili a policistům předali řidiče se zákazem řízení:

Do zákazu jsem vjel, protože neznám značky!

Do zákazu jsem vjel, protože neznám značky!

23. 05. 2020, 19:41, aktualizace 23. 05. 2020, 20:53

Jak by jsem si asi mohl udělat řidičák, když jste mi dali zákaz řízení!?

Ze zákazu si nic nedělají a jezdí dál

Ze zákazu si nic nedělají a jezdí dál

24. 05. 2020, 17:36, aktualizace 24. 05. 2020, 17:56

Strážníci v Plzni chytili dalšího řidiče se zákazem řízení


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.