Foto

Řidička s autem vyletěla ze silnice a převrátila se na střechu

U dnešní odpolední dopravní nehody zasahovaly všechny záchranné složky

3. prosince 2022 17:56 , aktualizace 18:12

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes odpoledne po třetí hodině došlo mezi Nezvěsticemi a Spáleným Poříčím k dopravní nehodě, při které osobní vozidlo Citroen řízené ženou středního věku vyletělo z vozovky, vjelo do příkopu, kterým pokračovalo, až se nakonec převrátilo na střechu.

     "Paní jela od Vlkova a v té zatáčce za dlouhou rovinkou vzala příkop, koplo jí to a šla přes střechu. Hned tam zastavilo několik aut, paní pomohli zadním oknem ven z vozu a zavolali záchranku," popsal nám jeden ze svědků nehody.

      K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali a do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín transportovali devětačtyřicetiletou ženu, naštěstí pouze s lehkým zraněním.

      "U řidičky policisté vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou," doplnila informace tisková mluvčí policie.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!