Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidička se zákazem řízení vjela do křižovatky na červenou a zranila jednoho člověka

"Já jet musela, potřebovala jsem stěrku, protože maluji," zdůvodnila své jednání řidička

Autor: Jana Holá pátek 29. března 13:05 , aktualizace 14:19

Doprava Nehody

Partner článku – dokrabic.cz


     Dnes po poledni došlo v Plzni na křižovatce ulic Železniční x Mikulášská k dopravní nehodě, během které se střetla dvě osobní vozidla.

     Na místo vyjížděli policisté a vzhledem k tomu, že došlo ke zranění jedné osoby, tak i záchranáři.

     Podle informací z místa vyjela řidička vozidla značky Nissan z mostu Milenia na červenou a narazila do boku Škody Fabia bezpečnostní služby, které vyjíždělo na zelený signál semaforu z Mikulášské. Během nehody došlo ke zranění hlavy řidiče vozu bezpečnostní služby.

     Záchranáři si převzali zraněného muže a transportovali jej do nemocnice. Řidička na místě přiznala, že má platný zákaz řízení, ale prý jet musela, protože si potřebovala zajet pro stěrku, neboť maluje.

   "Řidička narozená v roce 1978 podle dosud zjištěných informací na křižovatce ulic Mikulášská a Železniční nerespektovala signál s červeným světlem Stůj! a vjela do křižovatky v době, kdy zde projíždělo osobní vozidlo Škoda Fabia. Došlo ke střetu, při kterém byl řidič Fabie narozený v roce 2001 zraněn. Dechové zkoušky byly negativní. Při šetření dopravní nehody policisté zjistili, že řidička vozidla Nissan má vysloven platný zákaz řízení všech motorových vozidel," doplnila informace mluvčí policie s tím, že policisté se nehodou a jejími okolnostmi samozřejmě dále zabývají.

     

 dokrabic.cz

Jsme přepravní a vyklízecí společnost, která nabízí své stěhovací služby po celé České republice. Zejména se zaměřujeme na vyklízení bytů, stěhování domů nebo provozoven a bourání objektů. Vykupujeme interiérové nebo exteriérové vybavení a techniku.