Aktuálně Foto Video

Dítě doma odcizilo auto, srazilo jím motorkáře a od nehody pak ujelo

Chlapce policisté dopadli během pár minut dle ztracené registrační značky a k nehodě ho přivezli i s maminkou

čtvrtek 8. března 17:19 , aktualizace 21:41

Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

    Dnes odpoledne se další řidič zachoval jako naprosto bezohledný zbabělec, srazil autem člověka a z místa bez poskytnutí pomoci okamžitě ujel.

     K dopravní nehodě došlo dnes před pátou odpoledne na křižovatce ulic Gerská a Studentská v Plzni na Lochotíně. Dle přímého svědka nehody do motocyklisty rozjíždějícího se z křižovatky na zelenou zezadu narazila černá Škoda Octavia. Toto vozidlo měla dle svědka jet vyšší rychlostí a nelogicky kličkovat.
     Náraz škodovky motorkáře odhodil několik metrů daleko, prakticky až do centra křižovatky, ale řidič osobního auta na nehodu nijak nereagoval a z místa střetu okamžitě ujel.
     Na místě zůstal ležet vrak motorky, její potlučený řidič, ale také uražená přední registrační značka vozu viníka.

     Na místo se okamžitě sjely všechny záchranné složky, ale naštěstí se ukázalo, že motorkář měl obrovské štěstí a také  kvalitní vybavení, takže z nehody nakonec vyvázl bez vážnějších následků, údajně pouze s lehkým zraněním. Po ošetření byl záchranáři ponechán na místě.
     Policisté začali okamžitě pátrat po vozidle pachatele i po řidiči samotném a brzy se jim podařilo nabouranou Octávii najít odstavenou nedaleko místa nehody, na parkovišti obchodního centra Remus.
     Policisté zanedlouho vypátrali a zadrželi i podezřelého v domě ve Žlutické ulici, kde byl s partou kamarádů. Dle našich informací jde o nezletilého chlapce, kterého policisté zadrželi a přivezli i s jeho matkou na místo nehody. Právě matce má údajně patřit i uvedená Škoda Octavia.
     V současné chvíli na místě probíhá vyšetřování celé události.

Trest chlapci nehrozí

     Pokud se potvrdí naše informace a chlapec je skutečně nezletilý, tedy mladší než 15 let, nemůže být za své jednání trestně stíhán.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.