Foto

Rodina i policie pátrají po Josefu Bedecsovi

"Pepo ať už si kdekoliv, prosíme, vrat se, všichni tě máme moc rádi," vzkazuje rodina

středa 13. února 08:47 , aktualizace 09:12

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policie i rodina pátrají muži z Halže na Tachovsku, který v sobotu 9. února odešel z domova bez dokladů a mobilního telefonu a dosud o sobě nedal vědět. Již v průběhu včerejšího dne po muži v okolí bydliště pátrali policisté a hasiči. 
     Podle rodiny by se ale muž mohl pohybovat i v Plzni, kde delší dobu pracoval.

Josef Bedecs

Datum narození 10.8.1969
Pátrání vyhlášeno 10.2.2019
Bydliště - okres TACHOV

     Pohřešovaný je střední postavy, vysoký asi 170 centimetrů. Má krátké hnědé rovné vlasy a modré oči. Měl oblečenou modrou montérkovou kombinézu, na zádech s nápisem "Peugeot", starší vojenský kabát a černé pracovní boty.
     Rodina pohřešovaného, která nás požádala o zveřejnění pátrací relace také vzkazuje: "Pepo ať už si kdekoliv, prosíme, vrat se, všichni tě máme moc rádi."
     Pokud jste muže viděli, nebo můžete poskytnout jakékoliv informace, které by vedly k jeho vypátrání, obraťte se na nejbližší služebnu Policie ČR nebo na bezplatnou linku tísňového volání 158,


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.