Foto

Opilá žena běsnila na nádraží

Řvala na cestující, napadala je a poté policistce naplivala do obličeje

13. ledna 2021 11:53 , aktualizace 12:26

Alkohol

Partner článku – Alfa Tactical

     Nepochopitelnou scénu včera večer ztropila na Hlavním vlakovém nádraží třiačtyřicetiletá žena, která to očividně poněkud přehnala s alkoholem.

     Žena nejprve napadala cestující na nádraží, vulgárně na ně křičela a nepříčetně kolem sebe máchala rukama. Přivolanou hlídku strážníků nejprve značně vulgárně napadla, zcela ignorovala jejich výzev a poté se je snažila i udeřit. Vše završila tím, že policistce opakovaně plivla do tváře. Žena se nechtěla uklidnit a strážníci proto byli nuceni proti ní použít donucovacích prostředků, svést jí na zem a spoutat. 
     Ani v poutech se ale žena nehodlala zklidnit, kopala kolem sebe a byla čím dál víc agresivní. Jako další cíl si vybrala druhou hlídku strážníků, která na místo dorazila a i tu zasypala nejprve sprškou urážek a poté i slin z dalšího plivance.

     "Třiačtyřicetiletá žena byla vyzvána k provedení dechové zkoušky, jejímž výsledkem byla naměřená hladina alkoholu v dechu 2,09 promile," uvedla tisková mluvčí strážníků s tím, že zajištěná agresorka byla převezena do protialkoholní záchytné stanice a po vystřízlivění bude dořešena za přestupková jednání, kterých se dopustila. 


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.