Foto

Sebevrah na Pattonově mostě

Silně opilý mladík zavolal příbuzným a vyrazil skočit z mostu

2. září 2019 17:44 , aktualizace 18:31

Alkohol Bezdomovci Sebevraždy Záchrana života

Partner článku – Mraknet

      Na policii bylo dnes kolem čtvrté hodiny odpoledne oznámeno, že muž v Plzni telefonicky oznámil příbuznému svůj úmysl ukončit svůj život.
      Policisté začali po muži okamžitě intenzivně pátrat, přičemž jedinými vodítky, která měli k dispozici, byl mužův popis a že by se měl pohybovat v centru Plzně.
      Muže odpovídajícího popisu si nakonec všimla hlídka dopravních policistů na mostě generála Pattona ve směru na Lochotín u zábradlí.
      Policisté okamžitě zastavili a vydali se k muži. Ten se ale podle svědků na místě okamžitě pokusil zábradlí přelézt, přičemž by mu hrozil pád do silnice pod mostem. Policisté proto muže chytili a zajistili.
      "Viděl jsem jak se ten chlap dere k zábradlí a drží ho policisté. Byl to snad nějaký bezdomovec, vypadalo to, že je silně opilý a křičel, že chce skočit. Když ho zpacifikovali, přijelo jim na pomoc další policejní auto a sanitka, do které ho odvedli," popsala nám svědkyně dramatické události na mostě.
      "Muž narozený v roce 1994 při zkoušce na alkohol nadýchal 2,95 promile," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že byl s policejní eskortou transportován na záchytku.

     Z mostu o kousek vedle před rokem již sebevrah skočil a dopad lidského těla na magistrálu přímo mezi jedoucí auta, samozřejmě může způsobit řetězovou nehodu a přinést smrt či vážná zranění jiným lidem:

Mladý muž skočil z Rooseveltova mostu na magistrálu přímo mezi jedoucí auta

Mladý muž skočil z Rooseveltova mostu na magistrálu přímo mezi jedoucí auta

15. 12. 2017, 18:51, aktualizace 16. 12. 2017, 17:56

Na místě zasahovala záchranka a policie uzavřela jeden jízdní pruh


 


      

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.