Dnes odpoledne kolem čtvrté hodiny došlo na Rokycanské třídě pod Pietasem v Plzni ke srážce trolejbusu číslo 15 s osobním vozem BMW. Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky.
Během nehody došlo k lehkému zranění holčičky školního věku, která byla, podle informací z místa spíše z preventivních důvodů, transportována do Fakultní nemocnice Plzeň. V trolejbusu nebyl nikdo zraněn.
"Řidička ročník 1971 s osobním vozidlem BMW jela směrem od centra a zezadu do ni najel trolejbus, který řídil řidič narozený v roce 1985. Při nehodě utrpěla zranění dívka narozená v roce 2008, příčinu střetu na místě šetří policisté," uvedla tisková mluvčí policie.
Řidiči pozor, nehoda blokuje jeden jízdní pruh, na místě se tvoří dlouhé kolony vozidel až k pivovaru.
Foto
Srážka trolejbusu s autem
Na Rokycanské se za nehodou tvoří dlouhé kolony vozidel