Foto

Střet vozidla a chodce u bazénu na Slovanech

Muži v bezvědomí začal poskytovat první pomoc jak řidič, tak i svědci nehody

sobota 23. října 19:55 , aktualizace 20:04

Partner článku – Mraknet

     Dnes po sedmé hodině večer v Plzni na Koterovské třídě srazilo osobní vozidlo Škoda Octavia jedoucí směrem od centra chodce. Muži v bezvědomí začal okamžitě poskytovat první pomoc jak devatenáctiletý řidič, tak i svědci nehody a na místo vyjely všechny záchranné složky.
     Dle informací přímo z místa stál muž s vizáží bezdomovce ověšený batohem a taškami na konci tramvajového ostrůvku v místě, kde končí zábradlí. Muž se podle řidiče i dalších svědků měl náhle zakymácet a spadnout do vozovky přímo na přední část přijíždějícího vozidlo, jehož řidič tak již nemohl vůbec nic dělat a náraz vozu muže odhodil. Hasiči zajistili místo nehody a spolupracovali se záchranáři, kteří muže po nezbytném ošetření na místě transportovali do nemocnice.
     Dopravní nehodu šetří policisté, zatím lze uvést pouze to, že řidič měl test na přítomnost alkoholu negativní, zatímco chodec narozený v roce 1980 testu z důvodu zranění nebyl testu schopen, ale alkohol z něj byl značně cítit.

Dnes se také stalo:

Zaklíněného řidiče vyprostili hasiči

Zaklíněného řidiče vyprostili hasiči

23. 10. 2021, 15:08, aktualizace 23. 10. 2021, 17:13

Řidiči přeběhla přes cestu srna, ten strhl řízení, vyjel ze silnice a sjel ze srázu

Zraněného řidiče z vozu vynesli svědci

Zraněného řidiče z vozu vynesli svědci

23. 10. 2021, 18:02, aktualizace 23. 10. 2021, 18:51

Vůz vyjel ze zatáčky rovně, přejel do protisměru, vyjel z vozovky a čelně narazil do betonového květináče


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.