Aktuálně Foto

Řidič nákladního vozu z dnešní smrtelné dopravní nehody nadýchal přes dvě promile

Na místě nehody probíhá vyšetřování

11. října 2017 15:24 , aktualizace čtvrtek 12. října 11:27

Alkohol Nehody Smrt

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

Dnes po desáté hodině došlo na silnici 27 mezi Plasy a Hadačkou k čelnímu střetu osobního a nákladního automobilu. U nehody zasahují všechny záchranné složky včetně vrtulníku LZS.

„Řidič nákladního automobilu jel z Plas a v místě tzv. Na Sokolce podle prvotních informací vyjel do protisměru a střetl se s osobním vozem BMW. Řidič osobního vozu na místě podlehl zraněním,“ uvedla tisková mluvčí policie.

„Muž, ročník 74, byl při vědomí po ošetření letecky transportován na Emergency FNL,“ doplnil tiskový mluvčí záchranářů.

„Dvaačtyřicetiletý řidič nákladního automobilu nadýchal přes 2 promile, byl nařízen odběr krve. Řidiči, který srážku nepřežil bylo 68 let. Na místě nehody byl znalec z oboru dopravy, příčina je v šetrení,“ doplnila informace k tragické nehodě mluvčí policie.

Objížďka pro osobní automobily z Plas na Babinou, Kopidlo, Výrov a Hadačku, pro nákladní automobily objížďka není určena. Uzavírka je stanovena na cca 2 hod.

FOTO: KP a Hasiči


    

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.