Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání Video

Ve Skrétově ulici najel do zaparkovaného auta a z místa zbaběle ujel

Nezodpovědný řidič pořádně zkomplikoval Vánoce mladé rodině s čerstvě narozeným miminkem

27. prosince 2023 12:57 , aktualizace 13:00

Nehody Pátrání

Partner článku – Express servis


     Pořádné starosti způsobil před vánočními svátky velmi mírně řečeno nezodpovědný řidič mladé rodině z Plzně. Mladý pár s čerstvě narozeným miminkem kvůli tomuto řidiči místo vánoční pohody musel řešit značné poškození svého vozu, vysokou škodu, která na něm vznikla i zajištění náhradní dopravy, která je s novorozenětem bezpochyby potřeba.


     V noci z pátku na sobotu 23. prosince před pátou hodinou ráno zatím neznámý řidič naboural vozidlo BMW zaparkované ve Skrétově ulici v Plzni, přičemž nárazem poškodil celou zadní stranu vozidla a způsobil škodu za téměř sto tisíc korun.
    Viník nehody ale dle všeho věc nechtěl nijak řešit a aniž by zastavil, z místa zbaběle ujel.

    Majitelé vozu se s věcí obrátili na policii a podařilo se jim získat i kamerový záznam, na kterém je nehoda i újezd řidiče zachycen. (Datum a čas uvedený na záznamu neodpovídá - pozn. red.) 

    Podle majitele nabouraného vozu nehodu mělo způsobit zřejmě vozidlo Volkswagen Golf třetí nebo čtvrté generace stříbrné barvy. Policisté na místě zajistili veškeré dostupné stopy včetně vzorků laku a po vozidle i řidiči pátrají.

    Poškozená rodina se obrací i na naše čtenáře s prosbou o pomoc a žádostí, ať se kdokoli, kdo by vozidlo poznal, nebo někde viděl popsaný vůz s výrazným poškozením pravé přední části, ozve policii a pomůže tak nezodpovědného řidiče dopadnout.

    "Plzeňští dopravní policisté přijali oznámení o tom, že dne 23. prosince v 04:40 hodin mělo dojít v Plzni ve Skrétově ulici k poškození zaparkovaného vozidla tovární značky BMW, které stálo při pravém okraji jednosměrné komunikace v parkovacím místě pro šikmé stání. Neznámý řidič, který dopravní nehodu způsobil z místa ujel, aniž by poskytl zákonnou součinnost. Škoda na vozidle BMW byla vyčíslena na 80 tisíc korun," potvrdila nám případ tisková mluvčí policie.


Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.