Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Ukradl sedm tisíc, škodu ale udělal za víc než půl milionu

Škoda téměř stokrát vyšší, než je hodnota odcizených peněz

17. května 2021 12:09 , aktualizace 12:09

Krádež Vandalství Vloupání

     V noci z pátku na sobotu 15. května po jedné hodině ráno se zatím neznámý pachatel rozhodl vloupat do samoobslužného tankovacího automatu na čerpací stanici v Bělé nad Radbuzou.
     Zloděj, aby se dostal k finanční hotovosti celý automat vyvrátil ze zabetonovaného základu, přeštípal kabeláž a následně vypáčil dvířka kasy, ze které odcizil necelých sedm tisíc korun. Automat poté zanechal pohozený na místě a z místa uprchl.
     Podle tiskové mluvčí policie tím ale způsobil škodu téměř stokrát vyšší, než byla hodnota odcizených peněz, škoda na poškozeném tankovacím automatu byla totiž vyčíslena na šest set tisíc korun. Policisté provedli ohledání místa činu, byly zajištěny kriminalistické stopy a po pachateli policisté pátrají. "Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů poškození cizí věci a krádež," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že pachateli hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.    

Foto PČR

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.