Foto

Bestiální vražda: Vrah jednadvacetiletého Dominika utopil v lidských výkalech

Lidská bestie zneužívala sedmiletou holčičku a pak brutálně zlikvidovala svědka

úterý 13. února 01:09 , aktualizace 11:46

Vražda

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Tento případ je jednoznačně to nejhorší, s čím jsme se doposud setkali a jen těžko to může cokoli překonat.

     24. ledna jsme na žádost policistů zveřejnili pátrání po teprve jednadvacetiletém Dominiku P. z Mladoboleslavska a uvedli, že mladíka zřejmě unesli a je v ohrožení života. Nikdo v době vydání článku ale nemohl tušit, že chlapec je již mrtev a zemřel neuvěřitelně hrůznou smrtí.

     Tělo chlapce bylo nalezeno 25. ledna v opuštěném objektu na Karlovarsku a policie u Mladé Boleslavi zadržela podezřelého 46letého muže a zahájila jeho trestní stíhání pro zvlášť závažný zločin vraždy.

Zneužil sedmiletou dívku

     Reportérovi Václavu Janoušovi z MF Dnes se následně podařilo vypátrat a sestavit celý příběh, čtení ale v žádném případě není pro slabé nátury.

     Dominik P. zjistil, že teprve sedmiletou dceru jeho přítelkyně měl zneužívat, snad "jen" osahávat, jeho podnájemník Jaromír Š., s kterým společně bydleli v domku v Luštěnicích na Mladoboleslavsku a toto samozřejmě oznámil policii.
     Co ale nikdo nemohl tušit je, že se lidská bestie Jaromír Š. rozhodne bez zaváhání Dominika zlikvidovat. V pondělí 22. ledna večer v domku Dominika napadl a snadno přemohl, drobný, 170 centimetrový kluk není žádný bitkař a útok od 46letého spolubydlícího samozřejmě nečekal. Útok Jaromír předem plánoval, Dominika totiž ještě omámil zřejmě éterem či chloroformem, který měl útočník s sebou. Následně bezvládného chlapce odvlekl do svého Megana stojícího venku a unesl ho.

Vše odhalila autokamera

     Kriminalistům často pomohou náhody a tak to bylo i v tomto případě. Nedaleko domku stálo i auto Dominika, v kterém byla autokamera a ta zaznamenala budoucího vraha, jak asi po půlhodině vyjde z domu, otevře zadní dveře Megana, z domu pak vyvede evidentně omámeného chlapce, položí ho na zadní sedačky a odjede.

Bestiální vražda

      Bestie vyráží s bezvládným chlapcem na 180 kilometrů dlouhou cestu, z které se Dominik již nikdy nemá vrátit. Cesta skončila v předem vytipovaném opuštěném domě nedaleko Karlových Varů. Bestie zde chlapce ještě živého hází do septiku plného lidských výkalů a splašků.
     O tom, že chlapec během vhození do jímky ještě žil, vypovídá pitevní zpráva. Dominik totiž až do smrti držel hlavu nad hladinou. Dle soudního patologa se chlapec neutopil, ale udusil jedovatým plynem, který každý septik obsahuje, mimo jiné se tam totiž tvoří sirovodík a metan.
     Jen málokdo si dokáže představit hrůzu, kterou chlapec prožil při čekání na smrt v nesnesitelném puchu a tmě, bestie Jaromír totiž neopomněl septik uzavřít těžkým poklopem.

Zprávy ze záhrobí

     Bestie měla svůj plán promyšlený do posledního detailu. Jaromír sms zprávami z Dominikova telefonu odvádí pozornost a například v půl druhé píše Dominikově přítelkyni, že vyjel z republiky a již se nehodlá nikdy vrátit. V jiné zprávě zase vysvětluje, že Jaromír je nevinný a že dívenku on (Dominik) navedl. Sám sebe pak ve zprávách označuje jako nejférovějšího muže.

     Jaromír Š. je nyní ve vazbě a hrozí mu výjimečný trest.

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.