Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

V kontejneru leželo tělo

"V kontejneru je asi mrtvola!" - vše ale bylo jinak

17. června 2021 13:01 , aktualizace 13:11

Bezdomovci Městská policie

     Obdrželi jsme dotaz čtenáře, proč neinformujeme o nálezu mrtvého muže v kontejneru na rohu ulic Anglické nábřeží a Šafaříkovy sady v Plzni, ke kterému mělo dojít v pátek 11. června. Protože jsme o podobném nálezu neměli žádné informace, dotaz jsme prověřili a zjistili, že na uvedeném místě došlo k něčemu zcela odlišnému.

     Strážníci v pátek na Anglické nábřeží skutečně vyjížděli na oznámení o nehybném lidském těle v kontejneru na plasty. Hlídka, která na oznámení vyjela, brzy nalezla uvedený kontejner, ale po odklopení jeho víka nebylo na první pohled tělo uvnitř vidět. Až po pečlivějším zkoumání si strážníci všimli tenisek čouhajících ze směsi prázdných petlahví a igelitových tašek. Poté, co strážníci na kontejner zabušili, začaly se plastové odpady vlnit a na jejich povrchu se po chvíli objevil strážníkům dobře známý obličej místního devětatřicetiletého muže z komunity bezdomovců, který se v kontejneru zabydlel. Strážníci samozřejmě bezdomovce z kontejneru vykázali a on mohl mluvit o obrovském štěstí, že neskončil v popelářském voze.

Foto MP
 

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.