Foto Video

Hrůzný nález, v bytě byly mrtvoly dvou mužů a psa

K tragické události došlo dnes ráno v Plzni

sobota 9. února 10:29 , aktualizace 12:05

Bezdomovci Hasiči Smrt

Partner článku – D.S.D. METAL plus

    Dnes ráno svědek oznámil na linku 158 kouř v domě v Bolzanově ulici č 24. Na místo vyjeli policisté i hasiči a bylo zjištěno, že v bytě došlo k požáru skříně a dalšího nábytku. Požár neměl být nijak rozsáhlý, z bytu se do dalších částí domu nedostal, produkoval ale velké množství kouře.
     V bytě hasiči nalezli tělo muže již bez známek života a chvíli později bylo nalezeno druhé tělo, opět mužské a také bohužel již po smrti. V bytě bylo nalezeno i tělo mrtvého psa.
      Případ samozřejmě okamžitě převzali kriminalisté, dorazil výjezd SKPV  a pochopitelně také koroner. "Po příjezdu byly na místě nalezeny 2 osoby mužského pohlaví bez známek života a dále bylo zjištěno,ze v bytě došlo k požáru. Prohlidkou těl vyloučeny zjevne známky cizího zavinění, přesnou příčinu smrti určí nařízené soudní pitvy. Pripadem se zabývají kriminaliste z MŘ policie Plzen." uvedla mluvčí policie.
     Dle informací z místa měl být v bytě často odpojen elektrický proud, byt měl být značně zdevastovaný a obyvatel je v okolí známý jako podivín. Sousedé nám také uvedli, že se sem začali stahovat bezdomovci a přespávali zde. V poslední době době zde měl být pohyb bezdomovců výrazně vyšší.

O tomto bytu jsme již jednou psali:

"Prosím pomozte mi!" napsal muž za okno

"Prosím pomozte mi!" napsal muž za okno

27. 02. 2018, 14:55, aktualizace 27. 02. 2018, 14:56

Kvůli ceduli s textem volajícím o pomoc v okně vyjížděli hasiči i policisté


 


D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.