Foto

Pozor, vážná nehoda u Třemošné

Na místě zasahují všechny záchranné složky

10. února 2021 09:36 , aktualizace 10:00

Partner článku – Jídlonoš

     Dnes před devátou hodinou ráno došlo u Třemošné na křižovatce "U Diany", tedy na odbočce do Horní Břízy, k dopravní nehodě dvou osobních a jednoho nákladního vozidla. Nehoda byla bohužel se zraněním několika lidí, takže na místo vyjely všechny záchranné složky.
     Dle informací přímo z místa k nehodě došlo tak, že řidič vozu Škoda Fabia narozený v roce 1984 jel od Třemošné na Horní Břízu a když přejížděl hlavní silnici, narazil do zadní části vozu Peugeot, který po ní právě projížděl směrem na Plzeň. Peugeot řídil muž narozený v roce 1994 a žena v roce 1996.
     Peugeot se nárazu roztočil a vletěl přímo pod kola protijedoucího nákladního vozu. Silný náraz nákladního vozu Peugeot zcela zdemoloval a během toho došlo ke zranění obou přepravovaných osob. Nárazem byl poškozený i nákladní automobil, ten si mimo jiné prorazil i tři pneumatiky.
     Zraněného muže a ženu si od hasičů převzali záchranáři a nutném ošetření na místě je transportovali do nemocnice. Hasiči poté ještě zajistili místo nehody a zlikvidovali únik provozních kapalin sorbentem.


 


Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí