Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Hromadná dopravní nehoda u Makro, přivaděč do Plzně je zcela uzavřen

Na místě v tuto chvíli zasahují všechny záchranné složky

Autor: Petr Novák úterý 14. května 15:12 , aktualizace 17:16

Doprava Nehody

Partner článku – Cortusa_group


     Dnes před třetí hodinou odpoledne došlo v Plzni na přivaděči od Domažlic před velkým kruhovým objezdem u Makra k hromadné dopravní nehodě tří osobních vozů a jedné dodávky.

     Na místě zasahují všechny záchranné složky a přivaděč do Plzně je zcela uzavřený.

     Podle informací z místa se nehody účastnila vozidla Volvo, Škoda Fabia, Volkswagen Passat a dodávka Citroën a došlo k ní tak, že řidič dodávky nedobrzdil a narazil do kolony vozidel tvořící se na vjezdu na kruhový objezd.

     K nehodě samozřejmě okamžitě vyjely všechny záchranné složky a hasiči, kteří s policisty na místo dojeli jako první, vyprostili dvě osoby z Volkswagenu, poskytli jim předlékařskou první pomoc, zajistili místo nehody i protipožární opatření a pomocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny.

     Záchranáři si do péče převzali čtyři zraněné, které po ošetření transportovali do nemocnice. "Mohu potvrdit, že jsme na místě ošetřili tři muže a jednu ženu, všichni utrpěli četnější lehčí zranění a pohmožděniny, a poté jsme tři z nich transportovali k dalšímu vyšetření do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín a jednoho muže na Fakultní nemocnice Plzeň Bory," doplnila mluvčí záchranářů.

     Nehodu na místě šetří policisté, čekáme na jejich zprávu a po obdržení informace samozřejmě doplníme.

Aktualizace:

     "Řidič dodávky narozený v roce 2002 jel ve směru od Sulkova na Plzeň v levém jízdním pruhu, kde před kruhovým objezdem nestačil s vozidlem zastavit a havaroval do před ním z důvodu kolony stojícího osobního automobilu značky Volkswagen Passat řidiče narozeného v roce 1969, který byl tímto odražen na osobní vozidlo tovární značky Škoda Fabia řidiče narozeného v roce 1974 a toto bylo dále odraženo na automobil Volvo řidičky narozené v roce 1984. Při nehodě utrpěl zranění řidič dodávky a tři spolujedoucí osoby z vozidla Volkswagen Passat narozené v letech 1979, 1991 a 1994. Požití alkoholu bylo u všech řidičů dechovou zkouškou vyloučeno. Výše škody nebyla v současné době ještě vyčíslena. Nehodou se nadále zabýváme," doplnila tisková mluvčí policie.

Cortusa_group

Pečlivě vybíráme místa, kam umístíme naše projekty. Můžete si tedy být jisti bezpečnou lokalitou v blízkosti přírody i dostupnou z hlediska občanské vybavenosti. Neděláme jen pouhé stavební projekty. Našim klientům plníme sny a přání a pomáháme jim tak vytvořit opravdový domov.