Foto

Víte kde je Kateřina Kočandrlová?

Rodina má obavy o život a zdraví osmnáctileté dívky

čtvrtek 4. dubna 13:06 , aktualizace 17:46

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

AKTUALIZACE:

Přidáváme aktuální fotografii dívky, v současné době má dlouhé černé vlasy

      Kriminalisté vyhlásili celostátní pátrání po pohřešované dívce:

Kateřina Kočandrlová

narozena 6. 2. 2001
trvale bytem: Pod Lesem 7, Plzeň
současná adresa: Družstevní 34, Třemošná

     Osmnáctiletá žena, po které policisté pátrají, je vysoká kolem 164 centimetrů, štíhlé hubené postavy s váhou 54 kilogramů. Má modro-zelné oči a dlouhé hnědé vlasy pod lopatky. 
     Naposledy byla spatřena v místě současného bydliště v úterý 2. dubna kolem třetí hodiny odpoledne.
     Poslední s ní byla v kontaktu babička, se kterou žije od svých šesti let. Ta ji výše uvedeného dne budila do školy, ale pohřešovaná jí sdělila, že dnes do školy nejde, že bude doma. Kolem 15 hodiny se sebrala a odešla z domova a od této doby o sobě nepodala žádnou zprávu.
     V době odchodu měla na sobě modré džíny s dírami a růžový svetr, přes který měla černou bundu s nápisy. Na nohou by měla mít béžové tenisky značky Nike.
     Rodina má obavy o její život a zdraví. Pohřešovaná netrpí žádnou duševní poruchou a dle rodiny alkohol a drogy neužívá. V minulosti již jednou odešla z domova, ale pak se sama vrátila do bydliště. 

     Jakékoli informace o pohybu či výskytu prosím sdělte na kterékoliv policejní stanici nebo na lince 158. Policisté předem děkují veřejnosti za spolupráci.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.