Aktuálně

Vlak srazil a usmrtil člověka

K tragédii došlo na přejezdu

30. září 2017 09:44 , aktualizace 13:04

Nehody Smrt

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes před půl devátou došlo na železničním přejezdu na trati 170 Plzeň-Cheb u obce Bdeněves ke střetu vlaku Rx 766 s chodcem. Na místo vyrazily všechny záchranné složky, přivolaný lékař však mohl pouze konstatovat smrt.
     Podle informací z místa měl muž vyjít z křovin na trať jen několik metrů před lokomotivou u železničního přejezdu, takže není vyloučeno, že opět půjde o sebevraždu, ale to policie zatím nepotvrdila.
     Trať Plzeň - Cheb je částečně uzavřena, případ si převzala kriminální policie. V místě je částečně vypravena náhradní autobusová doprava a provoz na trati je veden sníženou rychlostí po jedné traťové koleji ze dvou. Cestující z vlaku, který muže srazil, jsou právě teď evakuováni za asistence Hasičské záchranné služby do vlaku Rx 764.
     Totožnost mrtvého je již známa, jde o muže ve věku 54 let a v případu je nařízena soudní pitva.


Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.