Foto

Vlak srazil devatenáctiletého chlapce

Mladíka ve velice vážném stavu z místa transportoval vrtulník LZS

8. října 2018 09:24 , aktualizace 15:10

Železniční nehoda

Partner článku – Optika BORY

     Dnes ráno došlo v Blížejově nedaleko Horšovského Týna ke sražení devatenáctiletého chlapce vlakem. Mladík byl velmi vážně zraněn a na místo na pomoc vyjeli jak záchranáři, tak i hasiči a z Líní vzlétl vrtulník LZS.
     Mladíka letecky transportovali na Emergency FN Plzeň, dle záchranné služby ve velmi vážném stavu a nyní bojuje o život. Dle informací z místa měl utrpět především vážná zranění hlavy.
     "My informaci obdrželi v 7,43 a dle svědků se měl mladík nakláněl do kolejiště, pravděpodobně, protože mu tam něco spadlo. V okamžiku, když přijížděl vlak na nádraží, mladík zavrávoral, upadl a došlo ke střetu s vlakem," popsala událost mluvčí policie.
     Na místě jsou nyní drážní hasiči, policisté a výjezd kriminalistů z Domažlic. V místě je zastavena vlaková doprava a ČD oznámily vypravení náhradní autobusové dopravy. V 8.16 ve stanici Blížejov povolen provoz po jedné staniční koleji. 
     Mluvčí fakultní nemocnice dnes odpoledne uvedla, že pacient byl přijat k hospitalizaci a v současnosti je ve vážném stavu.

Foto: SŽDC

Optika BORY

Naše oční optika Vám nabízí MĚŘENÍ ZRAKU nově MODERNÍ 3D METODOU samozřejmostí je i APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK a vybrat si u nás můžete z široké nabídky brýlových obrub dioptrických, slunečních, dětských i sportovních. Těšíme se na Vaši návštěvu.