Foto

Josef K. najel autem do Domu pro seniory zřejmě záměrně

Muž měl v minulosti problémy s drogami a jde o policii již známou osobu z předchozí trestné činnosti

neděle 31. května 18:31 , aktualizace 21:55

Partner článku – Alfa Tactical

     Dnes odpoledne kolem půl páté došlo k naprosto nepochopitelné dopravní nehodě v Tachově. Vozidlo Škoda řízené Josefem K. vjelo přímo do Domu s pečovatelskou službou Panorama v ulici U Penzionu, kde byla na chodbě zraněna třiadevadesátiletá žena.
     Na místě zasahují všechny záchranné složky a záchranáři transportovali seniorku do nemocnice, naštěstí jen s lehkým zraněním. Dle našich informací vozidlo řídil člověk, který již měl v minulosti mít problémy se zákonem.
     Policie zatím neuvedla, zda se jednalo o nehodu či řidičův záměr, ale dvaatřicetiletý muž se z místa pokusil utéct a byl zadržen nedaleko.
     Vyšetřování si převzali kriminalisté a budova je celá uzavřená včetně prostoru kolem.

Aktualizujeme:
     "Z dosavadního šetření vyplývá, že do vstupní haly zařízení pro seniory v Tachově vjel dvaatřicetiletý muž s osobním vozidlem Škoda Fabia. V souvislosti s tím došlo k pádu třiadevadesátileté seniorky. Okolnosti, při kterých došlo k pádu a zranění ženy, zjišťujeme. Řidič se poté začal pohybovat po zařízení, ze kterého následně utekl do zahrad přilehlých rodinných domu, kde byl krátce na to zadržen tachovskými policisty. Dechová zkouška i test na drogy byly u muže negativní. Okolnosti tohoto případu jsou nadále v šetření a zabývají se jimi tachovští kriminalisté," uvedla mluvčí policie.

     Podle našich informací je pachatelem Josef K., který má v zařízení umístěnou babičku. S tou se údajně měl pohádat o peníze a poté ze msty vjet do objektu.
     Josef K. měl v minulosti problémy s drogami a jde o policii již známou osobu z předchozí trestné činnosti.

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.