Foto Video

Vražda a jednomu z podezřelých ještě nebylo ani 15 let!

Údajní vrazi jsou z Dobřan a dnes ráno pro ně přišla zásahová jednotka

13. září 2017 15:57, aktualizace středa 13. září 17:03

Cizinci Smrt Vražda Zadržení pachatele Zásahová jednotka

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


      V pondělí jsme jako první informovali o další vraždě v našem kraji, kdy jsme uváděli, že u mateřské školky v Dobřanech bylo ráno nalezeno tělo Ukrajince ve věku ani ne 30 let bez známek života. Místo okamžitě uzavřeli místní policisté a následně dorazil i výjezd krajské kriminálky, který na Plzeňsku řeší ty nejzávažnější trestné činy a následně po nich i koroner.
     Celé dopoledne u mateřské školky pracovali kriminalisté a psovod se psem pátral po stopách. Operativci kriminálky pak procházeli okolní domy a zajišťovali svědky. „U nás zvonili před jednou hodinou odpoledne, byli dva v civilu a ptali se, zda jsem něco neviděl. Vysvětlil jsem jim, že jsem přišel z práce, ale po Dobřanech se mluví, že tam měli někoho zavraždit,“ řekl nám muž z domu nedaleko místa nálezu těla.
      Dle informací z místa se v noci z neděle na pondělí muž pohyboval do dobřanských barech a hernách a zřejmě během toho si ho měli vytipovat jeho budoucí mladí vrazi.
     Dnes již víme, že muže dle všeho mohli zavraždit místní mladíci, kdy jednomu z podezřelých ještě nebylo ani patnáct let a nejstaršímu je asi devatenáct nebo dvacet let!
     Všichni podezřelí žijí v místní komunitě, v domě, bývalých chlévech a maringotkách ve Studniční ulici. „Bojíme se jich, je jich tam asi čtyřicet a jsou neustále zdrojem problémů v okolí,“ vysvětlil nám soused s tím, že jeho obličej nesmíme za žádnou cenu ukázat.
      Právě pro tyto mladíky dnes ráno do Dobřan do Studniční ulice vyrazila krajská zásahová jednotka následovaná kriminalisty, zatímco pořádková jednotka uzavřela celou ulici. Zatím nevíme kolik podezřelých bylo zadrženo a dle našich informací by měli být touto dobou na výslechu.

Nález těla zde:

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.