Foto

Vykouřila staříka bez honoráře

Zákazník žádal německou policii, šlapka zase českou

20. února 2019 12:18 , aktualizace 14:21

Prostituce

Partner článku – Avalon Wellness

     Policisté se v příhraničí občas setkají s případy, které se nám ve vnitrozemí zdají nepochopitelné a zde je další z nich.

     Osmdesátiletý, ovšem ještě velmi čilý, německý stařík se rozhodl si na stará kolena opět trochu zaskotačit. Včera po ránu tedy slupl Viagru, usedl do svého vozu a zajel si do Čech trochu si užít.
     Nedaleko Domažlic si senior vybral u silnice postávající a celkem ještě zachovalou pětatřicetiletou dámu, slovo dalo slovo a oba se dohodli na orálku, za který si smluvili honorář třicet Eur.
     Žena vykonala požadovanou službu ještě v autě, ale stařeček se necítil uspokojen dle svého očekávání, odmítl požadovaný honorář uhradit a chtěl odjet. Z kněžky lásky se rázem stala rozzuřená fúrie, odmítající skrblíkovo auto opustit a byla ochotna pro svých, těžce vykouřených, třicet Euro udělat skoro cokoli. 
     Hádka v autě gradovala, žena začala muži vyhrožovat, že vše oznámí na policii v Domažlicích. Muž jí sdělil, že to může oznámit na policii v Německu a vyjel směrem ke státní hranici.
     "Včera v deset hodin dopoledne přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení neznámé ženy, že se nachází ve vozidle cizí státní poznávací značky, že ji řidič z něj nechce pustit a že jedou směrem ke státní hranici.
     Ke státní hranici ihned vyjely hlídky domažlických policistů a také kriminalistů. Na tržnici v obci Lísková se nacházela oznamovatelka, policistům známá pětatřicetiletá žena a ta jim uvedla, že se u Domažlic domluvila s nějakým cizincem na orálním sexu, který poté proběhl v jeho autě. Žena požadovala částku 30 eur, ale osmdesátiletý cizinec zaplatit nechtěl,"
potvrdila mluvčí policie.
     Zda nakonec dáma třicet Euro dostala, či zda si stařík do Německa odvezl suvenýr v podobě broučka či jiné pohlavní choroby mluvčí policie odmítla komentovat.

Obdobné případy ze "štrek", o kterých jsme v minulosti informovali.

Sexuální hrátky se mu staly osudnými

     K původně nahlášené nehodě u Chrastavic nedaleko Domažlic vyjížděly složky IZS po deváté hodině večer. Vozidlo Audi narazilo bokem do stromu a v něm se nacházel německý řidič bez známek života. O jeho život bojovali záchranáři za pomoci hasičů, bohužel ale neúspěšně. 
     Od začátku bylo zřejmé, že řidič nezemřel díky této nehodě. Vysvětlení mužova úmrtí bylo poněkud kuriózní. V noci na dnešek si dvaašedesátiletý Němec vybral v Domažlicích pětatřicetiletou ženu, se kterou společně odjeli k obci Chrastavice. Zde ve vozidle začala žena muži poskytovat sjednané služby, které zákazníka natolik rozpálily, že těsně po vyvrcholení zemřel.
     Špatně zabezpečené vozidlo Audi s mrtvým řidičem a oblékající se prostitutkou se samovolně rozjelo, sjelo mimo zpevněnou část polní cesty, bokem narazilo do stromu a zastavilo se, přičemž byla prostitutka lehce zraněna.
     "Přivolaná lékařka konstatovala smrt muže a jako předběžnou příčinu úmrtí určila srdeční selhání. Vyloučila souvislost úmrtí s dopravní nehodou a nařídila zdravotní pitvu zemřelého. Případem se dále zabývají kriminalisté služby kriminální policie a vyšetřování Domažlice," uvedli policisté.
     Pokud nedošlo k zaplacení poskytnutých služeb, může se žena v rámci dědického řízení obrátit s žádostí o proplacení na pozůstalé v Německu.

Šlapka platila falešnými penězi

     S falešnou tisícikorunou vyrazila na čerpací stanici PAP OIL ve Vejprnicích místní obsluze známá prostitutka. Žena, provozující nejstarší řemeslo, si vybrala zapalovač za 10 korun a obsluze zaplatila falešnou tisícikorunou. 
     Obsluha však falešné peníze rozpoznala, bankovku i ženu zajistila a na místo přivolala policii. Ne moc chytrá prodejná žena se také prozradila, že musela vědět, že jsou peníze falešné, neboť o malou chvíli později a ještě před příjezdem policie, vytáhla z kapsy jiný zapalovač a v klidu si zapálila. Čímž dokázala, že o falzifikátu věděla a že transakce byla jen způsobem, jak vyměnit falešnou bankovku za pravé peníze. 
     Policie si ženu i bankovku převzala a případem se dále zabývá.

Chlapeček nebo holčička

     V srpnu roku 2014 jsme informovali o něžné, 15leté šlapičce původem ze Slovenska, která ale měla jeden malý hendikep. Teprve při bližším zkoumání totiž  zákazník zjistil, že nejde o šlapičku, ale vlastně o šlapáčka. Na celou věc se tenkrát přišlo tak, že strážníci kontrolovali mladou ženu kvůli nabízení sexuálních služeb, ta jim však předložila cestovní pas, ve kterém bylo uvedeno mužské jméno. K jejich překvapení jim 15letý mladík původem ze Slovenska uvedl, že je muž, ale vnitřně se cítí být ženou.

"To jsem ten anál dělal jako zadarmo!?"

     Jiný prostitut, také převlečený za ženu a také Slovák, ve věku 24 let, přišel na čerpací stanici ONO na Domažlické třídě, nabral si zboží a zcela vážně chtěl platit bankovkou v hodnotě 100 Euro. 
     Když obsluha bankovku převzala, propukla v hurónský smích. Jednalo se totiž o 100 Orro, tedy hrací peníze označené viditelným nápisem SUVENIR. Reakce prostituta pak byla nezapomenutelná: "To jsem ten anál dělal jako zadarmo!?" obořil se na obsluhu mladík.
     Policisté pak zjistili, že tuto bankovku mladý Slovák obdržel od dvou cizinců skutečně za anální sexuální styk.

Prostitutka na strážníky málem vytáhla penis

     Pořádný šok zažili strážníci, kteří v roce 2014 kontrolovali prostitutku na Domažlické ulici. Strážníci šli řešit přestupek prostituce v místě, kde je nabízení erotických služeb zakázané. Když na to lehkou děvu upozornili, odvětila, že je ve městě nová a neví o tom. 
     Strážníci vyžádali osobní doklady, žena vydala doklady s mužským jménem a přiznala, že je muž, což také chtěl dokázat vykasáním sukně a předložením penisu ke kontrole. Šokovaní strážníci předložení tohoto důkazu rychle zabránili a pak se zeptali, zda zákazníkům chlapec říká, že není žena. Odpověď pak také byla šokující: "Neříkám a jdu na to, když to zjistí tak někdy dostanu přes držku, ale někdy jim to nevadí a užijeme si to."

  

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.