Foto Video

Z kolejí ji dostali jen vteřiny před příjezdem vlaku

Policisté zachránili život ženě odhodlané si ho vzít

22. dubna 2020 11:53 , aktualizace 11:59

Sebevraždy Záchrana života

Partner článku – Autosalon Dajbych


     Ve čtvrtek 9. dubna v odpoledních hodinách vyjížděli policisté obvodního oddělení Plzeň Bory do jednoho z plzeňských bytů, kde se měla nacházet žena, která chtěla ukončit svůj život. Policii o tom informoval její přítel, kterému žena po telefonu sdělila, že chce spáchat sebevraždu.
     Po příjezdu na místo ale hlídce nikdo neotvíral. Policisté proto neváhali a na místo přivolali hasiče, kteří za pomoci speciální techniky provedli vstup do bytu. Ten byl ale prázdný.
     Policisté proto pátrali dál a zjistili, že žena zanechala ve schránce své kamarádky peníze, nějaké cennosti a dopis na rozloučenou. Během několika málo minut dále zjistili, že by se žena mohla nacházet na chatě v Plzni Liticích, kterou hlídka policie rychle zkontrolovala. Ovšem ani tady se žena nenacházela. Policisté se proto rozhodli propátrat okolí a vydali se ke kolejišti.
     "Jednapadesátiletá žena již ležela v bezprostřední blízkosti kolejí, kdy hlavu měla téměř v kolejišti a nehýbala se. Dva mladí policisté ji okamžitě odtáhli z prostoru kolejí do přilehlého příkopu a jen pár vteřin poté místem projel vlak," popsala tisková mluvčí policie.
      Policisté tak ženě zcela zjevně zachránili život. Gratulujeme k perfektní práci.

Foto: PČR

 


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.