Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Podezřelého dopadli v zahradách

Podezřelý muž byl značně vulgární a vyhrožoval i napadením, takže skončil v poutech

18. dubna 2021 15:18 , aktualizace 19:32

     V noci na dnešek vykonávala hlídka Městské policie Horní Bříza službu v obci. Před půl jedenáctou se na ně telefonicky obrátila žena s tím, že v zahradách se pohybuje podezřelý muž a na fasádu jejich domu hází bláto a kamení do oken.
     Hlídka vyjela na místo, ale nikoho zde nenalezla. Strážníkům samozřejmě došlo, že muž zde může stále ještě být a pouze se někde ukrývá, takže z místa naoko odjeli, ale krátce na to se nenápadně a bez světel zase vrátili. Finta se vyplatila a strážníci nyní již muže uviděli a krátce na to i dopadli. Podezřelý s nimi však nespolupracoval, byl značně vulgární a vyhrožoval i napadením, takže nakonec skončil v poutech. Test na přítomnost alkoholu i drog odmítl.
     Podle mluvčí policie muž narozený v roce 1987 vnikl na pozemek své bývalé družky, její matka ho z pozemku vykázala, jenže muž se po chvíli na místo zase vrátil. Policisté si podezřelého muže od strážníků převzali a odvezli ho do policejní cely. Následně mu bylo sděleno podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody.  

Foto MP zadržený muž

 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost