Foto

Zaklíněného řidiče vyprostili hasiči

Řidiči přeběhla přes cestu srna, ten strhl řízení, vyjel ze silnice a sjel ze srázu

sobota 23. října 15:08 , aktualizace 17:13

Partner článku – Klimahome

     Dnes odpoledne před druhou hodinou došlo na silnici 235 mezi obcemi Mlečice a Terešovská Huť k dopravní nehodě. Z místa byl hlášen náraz vozu do stromu a zaklínění zraněného řidiče, takže k nehodě vyjížděly všechny záchranné složky.
     Profesionální hasiči z Radnic a jejich dobrovolní kolegové ze Zvíkovce vyprostili a záchranářům předali muže narozeného v roce 1975, ti ho poté se středně těžkým zraněním, i když naštěstí při vědomí, transportovali do nemocnice.
     Podle mluvčí policie k nehodě došlo tak, že řidiči osobního vozidla značky Seat Toledo jedoucí od obce Mlečice na Terešov, přeběhla přes cestu srna, muž strhl řízení na pravou stranu, vyjel ze silnice, sjel ze srázu a s vozem narazil do stromu. Provedený test na alkohol byl u řidiče negativní a dopravní nehoda je nyní v šetření dopravních policistů.

Foto: hasiči Zvíkovec

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.