ŽELEZNIČNÍ HAVÁRIE: Žena se superbem brzdila tak, že zastavila přímo před vlakem

POLICIE SE PTÁ: Nejeli jste v tomto vlaku právě vy? Hledáme sedm osob, které vystoupily z vlaku!

20. dubna 2015 15:41 , aktualizace 15:41

Sedm cestujících mělo odejít ještě před příjezdem hlídky. Právě nyní je policisté hledají.

Tachovští dopravní policisté hledají účastníky nehody, která se stala v pátek, 17. dubna letošního roku kolem 17:45 hodin u obce Částkov. Po silnici II. třídy číslo 198, ve směru od Pernolce na Částkov, jela s vozidlem Škoda Superb 26letá řidička. V době, kdy se blížila k železničnímu přejezdu, přehlédla z pravé strany blížící se vlak.

Přijíždějící vlak řidička zaregistrovala až v bezprostřední blízkosti přejezdu. Přestože na vzniklou situaci reagovala intenzivním brzděním, vůz se jí podařilo zastavit až na samotném železničním přejezdu, kde do něj z pravé strany narazil osobní vlak.

Po střetu se vozidlo odmrštilo vlevo mimo komunikaci, kde havarovalo. Při nehodě nebyl nikdo zraněný, požití alkoholu a jiných drog bylo vyloučeno provedenými zkouškami.

Celkovou škodu policisté odhadli na 85 000 korun. Provedeným šetřením bylo zjištěno, že ve vlaku v době dopravní nehody cestovalo 17 cestujících, přičemž policistům se podařilo určit totožnost deseti z nich.


Tachovští dopravní policisté nyní žádají zbylých sedm cestujících, kteří místo opustili před příjezdem policie, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 266, 974 337 251. Zavolat mohou také na tel. 974 322 015.


Foto z místa - Hasiči