Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Žena přivázala pejska k zábradlí a rozhodla se ukončit život skokem z mostu

Na místo vyjelo několik hlídek policie a byla zastavena vlaková doprava

28. prosince 2022 10:17 , aktualizace 11:02

Sebevraždy Záchrana života

     Včera krátce po poledni vyjížděli policisté na oznámení, že za zábradlím na mostě v ulici Nábřeží Jana Palacha v Karlových Varech stojí žena, která chce nejspíše skočit do řeky. Na místo se okamžitě vydalo několik policejních hlídek a zároveň byla v místě zastavena i vlaková doprava.

     Jako první k ženě přijela policejní hlídka z obvodního oddělení Karlovy Vary-město ve složení pprap. Matouš Vrbka DiS., pprap. Bc. Vladislav Klimeš a pprap. Luboš Klouda. Policisté po příjezdu spatřili ženu, která stála za zábradlím a držela se už pouze jednou rukou.
     "Okamžitě jsme s ní navázali slovní kontakt. Povídali jsme si s ní a po chvíli se nám svěřila, že má osobní problémy a je rozhodnuta skončit se životem," uvedl pprap. Matouš Vrbka. Policisté s ženou, která měla navíc u zábradlí přivázaného svého psa, mluvili několik minut. "Opakovali jsme jí hlavně to, že všechno se dá vyřešit. A že žádné problémy nejsou tak vážné, aby si člověk kvůli tomu ublížil a přišel o to nejcennější, o život," doplnil pprap. Bc. Vladislav Klimeš.

     Po několika minutách se policistům povedlo ženu přesvědčit, aby ze zábradlí slezla. "Nakonec si žena svůj čin rozmyslela a pomohli jsme jí přelézt zábradlí. Jsme samozřejmě rádi, že to nakonec takhle dopadlo a nic se jí nestalo. Doufáme, že brzy vyřeší všechny své problémy a opět bude žít podle svých představ," uzavřel pprap. Luboš Klouda.

     Policisté ženu předali do péče přivolaných záchranářů, kteří jí z preventivních důvodů transportovali do nemocnice. O jejího pejska se zatím postarali strážníci Městské policie Karlovy Vary.

Foto PČR

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.