Foto

Zfetovaný sprejer napadl policisty

Policista se zraněným okem skončil v nemocnici, útočník v cele

Partner článku – Alfa Tactical

     K nepochopitelnému útoku došlo včera po čtvrté hodině odpoledne v ulici Svazu bojovníků za svobodu v Rokycanech.
     U protihlukové stěny u vlakových kolejí zde policisté při sprejování přistihli muže, kterého na místě zajistili. V průběhu bezpečnostní prohlídky ale muž zcela náhle na jednoho z policistů zaútočil a pěstí ho udeřil do pravého oka. Policisté i přes to na místě pachatele zadrželi a předali přivolaným kolegům. Zraněný policista musel vyhledat lékařské ošetření a případ si převzali kriminalisté.
     Podle našich informací bylo u útočníka nalezeno větší množství marihuany, to nám ale tisková mluvčí policie zatím nepotvrdila. Je však jisté, že útočník byl v době incidentu pod vlivem drog. "Muž narozený v roce 1988 měl pozitivní test na amfetamin a marihuanu a byl umístěn do policejní cely," uvedla mluvčí policie s tím, že ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě.

Foto čtenář

 Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.