Foto

Zloději na vedoucího prodejny poštvali psa

Případ krádeže a pokousání psem u Lidlu v Plzni šetří policie

4. listopadu 2020 16:04 , aktualizace 17:31

Krádež Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

      V současné, pro mnoho lidí složité době, nejenže se majetková kriminalita nesnižuje, ale agresivita zlodějů dokonce stoupá. Včera jsme informovali o případu zadržení recidivisty přistiženého při krádeži, který se nerozpakoval se se strážnými prát a vyhrožovat jim dokonce smrtí a máme tu další, ještě horší případ.

     Včera před čtvrtou hodinou odpoledne došlo ke krádeži v prodejně Lidl v Doudlevecké ulici v Plzni a v tomto případě došlo dokonce i ke zranění jednoho ze zaměstnanců prodejny.
     Mladého muže si všiml vedoucí prodejny právě ve chvíli, kdy z regálu sebral dvě balení kávy a dal se na útěk vchodovými dveřmi. Tyto dveře jsou samozřejmě pouze jednosměrné a osobám přicházející zevnitř prodejny se neotevřou, jenže za nimi čekala zlodějova společnice, dívka v růžové bundě, která mu dveře z vnější strany otevřela a tím mu umožnila útěk z prodejny.
     Vedoucí prodejny muže pronásledoval na parkoviště, kde ho dostihl a podařilo se mu ho chytit. V tu chvíli na něj ale zaútočil pes zlodějovy společnice. "Byl to asi dvacetikilový černý pes, netuším jaké rasy, kterého předtím ta dívka nechala volně před odchodem. Mám dokonce pocit, že ho na toho prodavače poštvala," popsal nám jeden z nakupujících.
     Vedoucí prodejny, který utrpěl od psích zubů dvě zranění v oblasti břicha a boku, zloděje při útoku zcela pochopitelně pustil a ten se dal i se společnicí a psem na útěk směrem k zimnímu stadionu. Dívku podle našich informací zadržel na nedaleké zastávce strážný z prodejny, který ji zajistil, dovedl zpět a předal přivolaným policistům. Po uprchlém muži policie intenzivně pátrá.
     "Zabýváme se krádeží v obchodě a pokousáním zaměstnance psem," potvrdila nám tisková mluvčí policie s tím, že policisté v současné době prověřují veškeré stopy, například dostupné kamerové záznamy. 
     Vedoucí musel po napadení vyhledat lékařské ošetření.

     Popis zloděje: vysoký asi 175 centimetrů, střední postavy, oblečený v šedé mikině s nápisem a světlých jeansech s dírami na kolenou.

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.