Znásilnění u přírodního jezírka

Muž svázal, týral a znásilnil svoji kolegyni

23. června 2018 12:15

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Ve středu večer vylákal muž původem z Moldávie svoji kolegyni, s kterou společně pracuje v jedné firmě v Klatovech, k návštěvě přírodního jezírka zvaného Lomeček, nacházející se nedaleko Klatov.
     Zde muž ženu také pocházející z Moldávie surově zbil, vyhrožoval jí smrtí a když překonal její odpor, svlékl ji do naha. Za stálých výhrůžek zde mučení pokračovalo, muž ženě izolepou svázal ruce, nohy, přelepil jí oči a nakonec ji donutil k orálnímu sexu. Kdykoli žena odmítala poslouchat, muž ji opět bil nebo kousal.
     Mučení zde trvalo asi dvě hodiny, pak se muž uspokojil, ženu rozvázal a pustil, ale ještě před tím jí zahodil její mobilní telefon.

     Napadená žena samozřejmě vše oznámila policii, která podezřelého muže zadržela a umístila do policejní cely. Prověřováním minulosti cizince se pak ukázalo, že jde o šestnáctinásobného recidivistu. Případ převzali kriminalisté a muži sdělili obvinění pro trestný čin znásilnění, za což mu v případě pravomocného odsouzení hrozí až desetiletý, případně až dvanáctiletý pobyt za mřížemi. Současně byl dán podnět na jeho vzetí do vazby.

     Dnes odpoledne byl obviněný Moldavan předveden před klatovský soud a soudce ho do vazby poslal.

Foto: Klatovský lomeček Autor: Luboš Kovařík


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…