Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Bodal jako zběsilý, když se nůž ohnul o kost ženy, vzal nový a pokračoval

Kriminalisté obvinili muže ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu

12. září 2023 09:53 , aktualizace středa 13. září 13:48

Cizinci Ubytovny Vražda Záchranáři Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     K naprosto hrůznému činu došlo v neděli kolem druhé hodiny odpoledne v ubytovně v Tachovské Huti, což je malá vesnice, část obce Tři Sekery v okrese Cheb. Muž zde po předchozí hádce napadl svou manželku a začal ji kuchyňským nožem bodat do horní části těla. Po několika ranách, když se nůž ohnul o kost ženy, vzal jiný a znovu bodal. Celkem žena utržila asi deset bodnořezných ran.

     Žena měla neuvěřitelné štěstí a útok přežila, byla však samozřejmě v ohrožení života a ve velmi vážném stavu byla předána záchranářům. "Ženu narozenou v roce 1970 jsme transportovali do nemocnice v Chebu," uvedl nám mluvčí zdravotnické záchranné služby.


      Útočník byl na místě zadržen a umístěn po policejní cely. Případ si pochopitelně na místě převzali kriminalisté, kteří zahájili trestní stíhání šedesátiletého muže a obvinili ho ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu.

     "Obviněný šedesátiletý muž měl mít v neděli 10. září na ubytovně na Chebsku slovní rozepři se svou třiapadesátiletou manželkou. Jejich spor po chvíli vyvrcholil tím, že muž měl ženu několikrát nožem bodnout do různých částí těla. Při tomto útoku měl jednat s úmyslem svou manželku usmrtit. Spor mezi mužem a ženou, ke kterému došlo v byte na ubytovně, slyšelo několik ubytovaných, kteří následně vše oznámili na tísňovou linku.
     Po příjezdu policisté v prostorech ubytovny zadrželi šedesátiletého muže a záchranáři vážně zraněné ženě poskytli první pomoc. Následně byla žena ve vážném stavu transportována do nemocnice," doplnil nám informace mluvčí policie.

     Policejní vrchní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby. Na rozhodnutí soudu si muž počká v policejní cele.

     V případě prokázání viny hrozí šedesátiletému muži trest odnětí svobody na deset až osmnáct let.

     Podle našich informací byli manželé Rumuni.

Aktualizace 13. září:

     N.S. narozený v roce 1963 byl dnes před polednem vzat do vazby. 

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.