Foto

A jako obvykle, auto v kolejišti...

Průvodce pro rok 2020: Plzeň je metropole Plzeňského kraje, leží na soutoku čtyř řek a je známá Škodovkou, pivovarem a zvykem jezdit auty po kolejích

18. prosince 2019 18:01 , aktualizace 18:12

Auto v kolejišti

Partner článku – Eldar Taxi

      Dnes krátce po páté hodině odpoledne v Plzni na Lochotíně u Plzeňky skončilo v tramvajovém kolejišti další vozidlo, nyní Kia Sportage. Řidička ve středním věku jela z Kralovické ulice, odbočoval vlevo do Gerské a kvůli nepozornosti zajela do kolejiště. 
     Žena bohužel patřila mezi ty, kterým říkáme bojovnice, takže místo toho, aby zastavila, když si svou chybu uvědomila, v jízdě pokračovala. Po chvíli jízdy směr konečná ale žena zjistila, jako všichni před ní, že auto skutečně není tramvaj a zůstala stát.
     Kvůli tomu, že v jízdě pokračovala, tak na místo museli přijet vozidlo vyprostit hasiči. Test na přítomnost alkoholu měla žena negativní, takže policisté vše vyřešili na místě. 

Před pouhými čtyřmi dny jsme psali:

Hned dvě auta v kolejišti najednou a třetí tak za den!

Hned dvě auta v kolejišti najednou a třetí tak za den!

14. 12. 2019, 19:25, aktualizace 14. 12. 2019, 19:47

Padl nový rekord - na plzeňských tramvajových kolejích začíná být přeplněno

Jako to vypadá, když vozidlo z kolejiště vyprošťuje tramvaj, se můžete podívat zde:

 


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.