Foto

Buď už se kola nekradou a nebo zloději ráno nevstávají

O kolo, mobil a peníze muž nepřišel díky poctivému nálezci

12. září 2019 13:46 , aktualizace 14:04

Cyklista Městská policie

Partner článku – Avalon Wellness

     V úterý 7. září v sedm hodin ráno se lochotínští strážníci vydali do Kralovické ulice, kde se na trávníku povalovalo nezajištěné jízdní kolo, navíc opatřené cyklo taškou, která mimo jiné obsahovala i více jak 3500 Kč, mobilní telefon a lékařské zprávy.
     Díky místní znalosti hlídky bylo zjištěno, že kolo patří osmatřicetiletému muži, který bydlí o pár bloků dále. Bohužel na své adrese nebyl zastižen, tak mu strážníci zanechali na dveřích vzkaz a zároveň se jim podařilo telefonicky kontaktovat jeho matku, které bylo sděleno, že kolo bude do dalšího dne na služebně, poté bude předáno na ztráty a nálezy. 
     Ještě týž den v sedm hodin večer se na služebnu městské policie Plzeň Lochotín dostavil majitel kola, který uvedl, že se o nalezeném kole dozvěděl díky vzkazu ponechanému na dveřích.
     Jak se kolo ocitlo na trávníku nedaleko jeho bydliště nebyl muž schopen vysvětlit, ale podle našich informací se mělo jednalo o společenskou indispozici muže.
     Plzeňák měl v tomto případě velké štěstí, že se mu vše vrátilo díky oznamovateli, který zavolal na tísňovou linku 156.


 


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.